Deski tarasowe

W naszej ofercie posiadamy deskę tarasową jednostronnie ryflowaną o grubości 28 mm i szerokości 120 mm. Wilgotność oferowanej deski tarasowej 10-13%.

Deskę tarasową układa się stroną ryflowaną do góry aby uzyskać powierzchnię antypoślizgową. Odstęp między deskami powinien wynosić do 5 – 10 mm. Należy uwzględnić naturalny proces wysychania drewna w gorące dni i pęcznienia w dni deszczowe.

deski_tarasowe

Drewniane tarasy są alternatywą dla tradycyjnych płytek tarasowych.

Cena 1 m2 o długości do 500 cm wynosi 49,00 zł

Cena 1 m2 o długości 600 cm wynosi 54,00 zł

Tartak Drewpasz to firma rodzinna trudniąca się budową domów z bali. Działamy na terenie całej Polski. Nasze domy z bali drewnianych to atrakcyjne domy, charakteryzujące sie specyficznym mikroklimatem wnętrz. Domy z bali są zdrowe, ciepłe, a nowoczesne technologie budowy kwalifikują je jako domy energooszczędne. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: domy z bali, domy z bali łódzkie, domy z bali mazowieckie, domy z bali wielkopolskie, domy z bali świętokrzyskie, domy z bali kujawsko-pomorskie, deski podłogowe Łódź, deska podłogowa Łódź, domy drewniane z bali Łódź, domy z bali Łódź. Nasze biuro znajduje się w Głownie (województwo łódzkie) przy ulicy Kolejowej 42.