Pozostałe

BUDY DLA PSÓW

inne1

Wszystkie budy wykonane są z suszonej deski podłogowej sosnowej na pióro-wpust o grubości 28mm. dodatkowo zabezpieczone impregnatem.

Dach natomiast zrobiony z deski o grubości 25mm, pokryty gontem bitumicznym

UBIKACJE 

Ubikacja

 

domy_z_bali035

Wszystkie ubikacje wykonane są z suszonej deski podłogowej sosnowej na pióro-wpust o grubości 28mm. dodatkowo zabezpieczone impregnatem.

Dach natomiast zrobiony z deski o grubości 25mm, pokryty gontem bitumicznym

 

PARAPETY 

Parapet

Parapet wykonany jest ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna sosnowego nie łączonego na długości.

Nie zawiera żadnych dodatków z płyt, oklein i innych podobnych materiałów.

Jesteśmy z stanie wykonać każdy wymiar parapetu!

Parapety produkowane przez naszą firmę są gotowe do lakierowania, impregnowania i olejowania.

PAPA WIERZCHNIEGO KRYCIA

Papa – materiał budowlany stosowany do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych elementów budynku lub budowli (izolacje fundamentów, posadzek, ścian piwnic i pokryć dachowych). Otrzymywany przez nasączenie masą asfaltową lub smołową osnowy z tektury lub welonu z włókna szklanego lub poliestrowego.

inne2

W przypadku używania papy na powierzchnie zewnętrzne, narażone na działanie promieni słonecznych i innych czynników pogodowych, stosuje się papę z posypką mineralną na wierzchniej warstwie. Tego typu papy wierzchnie bywają ostatecznym pokryciem poziomych dachów.

IMPREGNATY DO DREWNA

inne3

Impregnacja drewna, zwłaszcza użytkowanego na zewnątrz lub w miejscach trudno dostępnych, jest zabiegiem niezbędnym, który znacznie przedłuża jego żywotność, zabezpiecza je przed niszczeniem przez owady – szkodniki drewna, rozwojem pleśni i grzybów, a także w pewnym stopniu przed ogniem. Służą do tego ogniochronne preparaty chemiczne, w znacznym stopniu utrudniające jego zapalenie bądź ograniczające rozprzestrzenianie się płomieni w już zajętych elementach.

Tartak Drewpasz to firma rodzinna trudniąca się budową domów z bali. Działamy na terenie całej Polski. Nasze domy z bali drewnianych to atrakcyjne domy, charakteryzujące sie specyficznym mikroklimatem wnętrz. Domy z bali są zdrowe, ciepłe, a nowoczesne technologie budowy kwalifikują je jako domy energooszczędne. W internecie łatwo nas znaleźć po następujących frazach: domy z bali, domy z bali łódzkie, domy z bali mazowieckie, domy z bali wielkopolskie, domy z bali świętokrzyskie, domy z bali kujawsko-pomorskie, deski podłogowe Łódź, deska podłogowa Łódź, domy drewniane z bali Łódź, domy z bali Łódź. Nasze biuro znajduje się w Głownie (województwo łódzkie) przy ulicy Kolejowej 42.