Pozostałe

Budy dla psów

Ubikacje

Wszystkie ubikacje wykonane są z suszonej deski elewacyjnej sosnowej na pióro-wpust o grubości 18mm. dodatkowo zabezpieczone impregnatem.

Dach natomiast zrobiony z deski o grubości 25mm, pokryty gontem bitumicznym lub papą wierzchniego krycia.

PARAPETY 

Parapet wykonany jest ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna sosnowego nie łączonego na długości.

Nie zawiera żadnych dodatków z płyt, oklein i innych podobnych materiałów.

Jesteśmy z stanie wykonać każdy wymiar parapetu!

Parapety produkowane przez naszą firmę są gotowe do lakierowania, impregnowania i olejowania.

PAPA WIERZCHNIEGO KRYCIA

Papa – materiał budowlany stosowany do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych elementów budynku lub budowli (izolacje fundamentów, posadzek, ścian piwnic i pokryć dachowych). Otrzymywany przez nasączenie masą asfaltową lub smołową osnowy z tektury lub welonu z włókna szklanego lub poliestrowego.

W przypadku używania papy na powierzchnie zewnętrzne, narażone na działanie promieni słonecznych i innych czynników pogodowych, stosuje się papę z posypką mineralną na wierzchniej warstwie. Tego typu papy wierzchnie bywają ostatecznym pokryciem poziomych dachów.

IMPREGNATY DO DREWNA

Impregnacja drewna, zwłaszcza użytkowanego na zewnątrz lub w miejscach trudno dostępnych, jest zabiegiem niezbędnym, który znacznie przedłuża jego żywotność, zabezpiecza je przed niszczeniem przez owady – szkodniki drewna, rozwojem pleśni i grzybów, a także w pewnym stopniu przed ogniem. Służą do tego ogniochronne preparaty chemiczne, w znacznym stopniu utrudniające jego zapalenie bądź ograniczające rozprzestrzenianie się płomieni w już zajętych elementach.